Matematika 8. ročník

 

Ahojte! Do hodiny 18. 5. byste měli stihnout si udělat souhrnný test ze stran 75 a 76. (6 kreditů)

Ahoj! Test si napíšeme v úterý, jak jsem informoval na minulé hodině. Budeme psát z rovnic a trošku z výrazů (nejdřív si upravíme nějaký snažší výraz a pak se vrhneme na rovnice).

Ahoj! Jak jistě víte, na hodině jsme se bavili o "velkém" úkolu do příštích týdnů, jsou to slovní úlohy na rovnice. Od strany 67 až do strany 74, za každou dvoustránku dostanete 3 kredity, a na některých stranách jsme už nějaké příklady dělali, nebo jsem vám je odpustil (67/1, 68/7, 69/2, 71/5,6)

Ahoj! Počítáme rovnice, je to fuška, ale je třeba to pořádně zažít, abychom byli připraveni na další počítání s nimi.

Ahojte! Za úkol si udělejte úlohy z učiva "Ekvivalentní úpravy rovnic" a první tři cvičení z "Řešení lineárních rovnic". (Strany 62, 63 a 64).

Ahoj! Máte možnost si vypracovat vysvětlení následující zajímavosti do budoucích hodin. POKUD SI NĚJAKOU VYBERETE, POŠLETE MI ZPRÁVU, AŤ JI MÁTE ZABRANOU! KDO DŘÍV PŘIJDE, TEN DŘÍV BERE!

Ahoj! Do příštího týdne máte za úkol zpracovat stránky 50 a 51 zes sešitu. Výsledky neposílám, protože kredity :).

23. 2. - Úkol

25.02.2021

Za úkol máte dodělat souhrnný test (předchozí úkol).

Za úkol máte doplnit cvičení, která potřebujete, a udělat si souhrnný test ze stránek 48 a 49. Vyfocený test mi pošlete do úterý (23. 2. ) večer. POKUD POTŘEBUJETE POMOCI S NĚKTERÝMI CVIČENÍMI, videa máte v ostatních článcích z letoška.